Yaşamın Güzelliklerini Keşfet

 

Estetik; sanatla, güzellikle ve tatla ilgilenen felsefe dalıdır. Estetik eski Yunanca’da “Aisthesis” sözcüğünden gelmektedir. Anlamı “duymak, algılamak” demektir. Güzelliğin oluşturulması ve değerlendirilmesiyle ilgilenir. Duygu ve beğeninin yargılanması olarak da geçen duyusal-duygusal değerleri inceler.

İnsanlar günümüzde genç ve sağlıklı görünmek için güzelliğine önem vermektedir. Yaşam Estetik Kliniği’nde son teknolojiler kullanılır ve estetik operasyonlar bir bütün halinde ele alınarak yapılır.

Kimyasal Peeling

Zamanla cillteki kolajen ve elastin liflerde bozulma olur, bunun sonucunda ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşur. Kimyasal peeling, cildi canlandırmak amacıyla uygulanan kimyasal maddelerle cildin hasarlı üst kısmının soyulması işlemidir. Bu şekilde daha bol ve daha iyi organize olmuş yeni dokuların oluşması sağlanır. Cilt daha parlak, genç ve temiz bir görünüm kazanır.

Lazer

Cilt gençleştirme ve cilt yenileme işleminde kullanılan lazer cihazlarının tamamı cilde yüksek enerjili ışınlar gönderirler. Lazer atışlarına maruz kalma sonucu tahrip olmuş cildin güneş ve benzeri etkilerden yıpranmış ve kırışmış dış katmanlarının yerini, yeni oluşan taze cilt dokuları alır. Lazerle cilt yenileme işlemi ile ilgili cildin elastikiyeti artar ve kırışıklıklar önemli oranda azalır. 4 – 6 seanslık uygulama yeterli olmaktadır.

PRP (Platelet Rich Plasma)

Platelet (trombosit) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması adı verilen yöntemin kısaltılmış adıdır. Kişiden alınan az miktardaki kanın bileşenlerine ayrıştırılması ve elde edilen “platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma”nın kök hücre uyarıcısı ile birlikte yine aynı kişiye enjeksiyon yoluyla geri verilmesi işlemidir. PRP, vücutta enjekte edildiği bölgelerde kök hücreleri uyarıp aktif hale geçirerek dokuların yenilenmesine yardımcı olur. Kişinin kendi kanı uygulandığı için doğaldır ve yan etkisi bulunmamaktadır. PRP; yüz, saçlı deri, boyun, dekolte, kol altları, bacak içleri ve el üstlerine uygulanır. Her mevsim yapılabilir. 7 – 15 gün aralıklarla 3 seans ve ardından 6 ay – 1 yıl aralıklarla hatırlatma seansları uygulanır.

Jetpeel

Geliştirilmiş özle bir başlık ile cilde jet akımıyla yapılan mekanik peeling uygulamasıdır. Cildi yeniler, tazeler ve onarır. Sorunlu deriyi yavaşça soyar ve ciltte oluşan çizgilerin jet akımla giderilmesini sağlar. Aynı zamanda cilt için gerekli vitamin ve onarıcı maddelerin cildin alt katmanlarına kadar ulaşmasını sağlar. Yaz aylarında da uygulanabilen güvenli bir peelingtir.

Mezoterapi

Mezoterapi;  yüz, boyun ve el üstlerindeki ince çizgilerin giderilmesi ve cildin genel olarak gençliğinin artırılması amacıyla, cilt içine küçük enjeksiyonlar halinde cilt gençleştirici kokteyl verilmesi esasına dayanan bir yöntemdir. Amaç; kolajen üretimini artırarak cilt gerginliğini sağlamak, hücre yenilenmesini hızlandırmak ve böylece kırışıklıkları azaltarak yenilerinin oluşmasını engellemek yani kısaca yaşlanmayı geciktirmektir. Her mevsim uygulanabilir.

Ameliyatsız Yüz Germe

SCARLET S Altın Frekans

SCARLET S Ameliyatsız Cilt Gençleştirme teknolojilerinde gelinen son noktadır.

Epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilen bu sistem, özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir. Bu mikro iğneler cildin altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme sürecini başlatırlar. Buna bağlı olarak cildin üst tabakasındaki hücre gelişim faktörleri harekete geçerler; ciltteki ton farklılıkları, akne izleri (sivilce izlerine bağlı çukurların dolması), yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, çene kontürünün belirginleşmesi, gıdı toparlama, genişlemiş gözeneklerin tedavisini mümkün kılarlar. En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır.

SCARLET S Kullanım Alanları

 1. Total Cilt Rejuvenasyonu (Cilt Gençleştirme, Cilt Yenileme)
 2. Lifting (Yüz Germe)
 3. Elastikiyet Kaybı Tedavisi (Cilt Sıkılaştıma)
 4. Yüz ve Çene Hatlarının Belirginleşmesi
 5. Boyun Toparlama
 6. İnce Kırışıklıkların Tedavisi
 7. Skar Tedavisi (Akne İzleri, Keloid vb.)
 8. İnflamatuar Akne Tedavisi
 9. Genişlemiş Gözenek Tedavisi
 10. Cilt Tonusunun Düzenlenmesi
 11. Sebum Dengelenmesi
 12. Yüz Telenjiektazileri Tedavisi
 13. Pigmente Lezyon Tedavisi
 14. Stria (Cilt Çatlakları) Tedavisi
 15. Hiperhidroz Tedavisi
 16. Vücut Sıkılaştırma
 17. Kol Sarkmalarının Giderilmesi

Neden SCARLET S?

Bu sistem ile ciltteki çeşitli problemlerin tedavisi ameliyata gerek kalmadan son derece pratik bir yöntemle çözülmektedir. Ameliyatla tedaviye kıyasla çok daha ekonomik olması, kısa iyileşme süresi, acısız bir uygulama olması ve stabil enerji vermesi tercih sebebidir. 0,5 – 3,5 mm’ye kadar cilt derinliğine inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına radyo frekans enerjisi verebilen piyasadaki tek sistem olan SCARLET S, cildin tüm katmanlarını etkilediğinden epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilme imkanı sunar.

SCARLET S Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur mu?

SCARLET S uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz, son derece güvenli bir sistemdir. Şoksuz iğne teknolojisine sahiptir, morarma, kanama oluşmaz, iğne izi kalmaz.

SCARLET S Ağrılı Bir Uygulama mıdır?

Minimum ağrı hissedilen bir uygulamadır. Tedavinin 30 dakika öncesinde uygulanan lokal bir anestezik krem ile hasta işleme hazırlanır.

SCARLET S Kimlere Uygulanabilir?

Kadın - erkek tüm yaş gruplarına ve tüm cilt tiplerine yaz – kış uygulanabilir.

SCARLET S Kaç Seans Uygulanır?

Bir ay aralarla üç seans uygulama idealdir. Cildin ihtiyacına göre seans aralıkları ve sayısı hekim tarafından belirlenir. İlk seanstan itibaren ciltte yarattığı fark görülür ve etki kademeli olarak her seanstan sonra artar. Yıllar içerisinde kolajen azalmasına ve yer çekimi etkisine bağlı olarak aşağı doğru sarkan cilt, yeni kolajen üretimine paralel süratle volüm kazanarak genç bir görünüm elde eder. Ortalama bir yıl boyunca etkinliğini korur.

SCARLET S Uygulama Süresi Ne Kadardır?

İşlem hastanın ihtiyacına göre 20 – 40 dakika sürmektedir.

SCARLET S Uygulaması Sonrası Herhangi Bir Bakım Gerekir mi?

Uygulama sonrası 1 – 2 saat için hafif bir kızarıklık oluşabilir. Hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir. Cildin iyice nemlendirilmesi ve güneş koruyucu kullanılması önerilir.

Dolgu ve Botoks Uygulaması

Dolgu:

Dolgu maddeleri deri altına enjekte edilerek, derideki ince ve derin kırışıklıkları gidermek, yara izlerini tedavi etmek, ciltteki çukurlukları yok etmek, ince dudakları kalınlaştırmak, yanaklara dolgunluk vermek amacıyla kullanılan maddelerdir. Dolgu enjeksiyonu sonrası kısa sürede daha genç bir görünüm sağlanır. Özellikle ince dudakların dolgunlaştırılması ve ağız kenarındaki derin çizgilerin yok edilmesinde en etkili tedavi yöntemidir. Seçilen dolgunun özelliğine göre 12 – 24 ay arasında dayanır.

Botoks:

Kasları gevşetmek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Yüzdeki ince ve derin kırışıklıkların (alın çizgileri, kaş çatma çizgileri, kaz ayakları, göz altı kırışıklıkları vb.) giderilmesi için kullanılır. Ana seans ve 10 gün sonra kontrol seansı yapılır. Botoks 10 günde etkisini göstermeye başlar, etkisi 4-6 ay kadar sürer.

Cilt Lekeleri:

Hamilelik, güneş ışınlarına maruz kalma vb. nedenlerle oluşan cilt lekeleri hem kadınlarda hem erkeklerde görülebilir. Yüzde en çok yanakların üst kısmı ve burun üzerinde belirgin olur. Maske şeklinde geniş ya da çil tarzında küçük olabilirler. Lazer başta olmak üzere kimyasal peeling, PRP ve enzimatik peeling gibi yöntemler ile bu lekelerden kurtulmak mümkündür. Seans sayısı lekenin derinliği ve seçilen yönteme göre değişiklik gösterebilir. Yazın ve kışın uygulanabilecek yöntemler doktorunuz tarafından belirlenecektir.

Lazer Epilasyon:

Kalıcı kıl azaltılmasında lazer epilasyon etkili ve kalıcı bir yöntemdir. Hem kadınlarda hem erkeklerde güvenle uygulanabilir. Lazer ışınları sadece kıl köklerine etki eder ve derinin başka alanlarına ZARAR VERMEZ. Bilinen bir kanserojen etkisi yoktur. Kalıcı kıl azaltılması, kullanılan lazer cihazları, kişinin cildine ve kıl yapısına göre seçilmelidir.

Alexandrite Lazer:

Vücut epilasyonunda etkilidir. Alexandrite lazerin ağrı ve acısı diğerlerine göre daha azdır. Açık tenli ve koyu renk kıla sahip kişilerde sonuçları daha etkilidir. Direkt olarak derindeki kıl köklerini etkiler.

Nd Yag Lazer:

Dalga boyu nedeni ile derinin en derin bölgelerine ulaşabilir. Çok koyu tenli kişilerde rahatlıkla kullanılabilir. Kıl köklerinin derin yerleşimli olduğu sırt, omuz, kol ve yüz gibi alanlarda; ince tüylü ve açık renkteki kıllarda sonuçları etkilidir.

Lazer epilasyonda tek cihaz yerine Alexandrite ve Nd Yag lazerin birlikte cilt yapısı ve kılların özelliklerine bakılarak, farklı doz ve modlarda uygulanması en doğru yaklaşım olacaktır. Vücut epilasyonu seçilen lazer türüne, cilt yapısı ve kıl yapısına bağlı olarak 4 – 8 seans, yüz epilasyonu kıl yoğunluğu nedeni ile 12 – 15 seans yapılmaktadır.

Saç Mezoterapisi

Mezoterapi ile saç büyümesinde etkili vitamin ve mineraller direkt olarak saç köküne verilir. Saç mezoterapisi, her türlü saç dökülmesinde (erkek tipi saç dökülmesi, hormonal dökülme, kansızlık vb.) yardımcı bir tedavi olarak kullanılır.

Çok ince iğnelerle yapıldığı için çok ağrılı değildir. Sonuçlar 3. Seanstan sonra görülmeye başlanır. Toplam 8 – 10 seanslık kürlerden sonra 3 – 4 ayda bir yapılacak hatırlatma seanslarıyla uygulama sürdürülür.

Varis

Varisler bacaklarda hemen her yaşta ortaya çıkabilen yaygın ve önemli bir sağlık sorunudur. Kozmetik görünümde yarattığı sorunlar dışında ağrı, gece krampları, ödem, renk değişiklikleri ve ülser oluşumu da söz konusu olabilir. Varislerin tedavisinde cerrahi yöntemler dışında kişinin günlük hayatını etkilemeyen lazer tedavisi uygulanabilir.

Lazer Tedavisi

2 – 3 mm çapındaki kırmızı ve mor renkli varislere Nd YAG lazer uygulanmalıdır. Varislerin lazer ile tedavisi güvenli, etkili ve günlük hayatı olumsuz etkilemeyen bir yöntemdir. Lazer tedavisi genellikle 6 seans sürer.

Selülit ve Bölgesel İncelme

Diyet ile zayıflamanın ardından karın, göbek, kalçalar, basen, bacak iç kısımları, kol altları gibi alanlarda kilo kaybına rağmen yağ birikimleri görülebilir. Bu yağ birikimleri Mezoterapi ve VelaShape ile giderilir.

VelaShape

Radyofrekans, kızılötesi ışınlar, masaj ve vakum uygulamalarının tümünü kullanan bir cihazdır. 20 – 30 dakika süren, haftada bir yapılan seanslar ile 4 – 6 seansta bu bölgelerde %10 – 20 incelme, ciltte toparlanma, selülit görünümünde azalma ve sıkılaşma sağlanır.

Mezoterapi

Yağ birikimi olan bölgelere uygulanan özel kokteyllerdir. Genellikle 10 seans uygulanan mezoterapi ile cildin 4 – 10 mm derinliğine kadar ulaşılır. Yağ hücrelerinin çözülmesi ve vücuttan atılması sağlanır. İncelme ve selülit görünümünde azalma gözlenir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (PLEXR)

Plexr, plazma teknolojisi, Plastik Cerrahi Uzmanı Giergio Pippi tarafından geliştirilmiştir ve göz kapağı düşüklüğü ile alt göz kapağı torbalanmasında kullanılmaktadır. Göz kapağındaki düşüklük ve torbalanmalar hem görme kalitesini bozmakta hem de estetik açıdan yorgun ve yaşlı görünüme neden olmaktadır.

Plazma enerjisi havada bulunan gazları kullanarak etkili olur. Cildin en üst tabakasında buharlaşma meydana gelir. Ameliyat olmak istemeyen hastalar için çok iyi bir alternatiftir. Plazma enerjisiyle sarkmış ve cilt fazlalığı şeklinde ortaya çıkan değişiklikler geriler ve cilt sıkılaşarak gerginleşir.

Ameliyatla göz kapağının düzeltilmesinde fazla cilt çıkarılarak göz kapağı kası onarılmaktadır. Plazma enerjisiyle yapılan uygulamada ise herhangi bir kesi olmadan ve iz bırakmadan istenen sonuç elde edilmektedir.

Plazma enerjisi ile göz kapağı uygulaması yaklaşık 30 dakika sürmektedir. İşlem genellikle uyuşturucu krem uygulamasından 30 dakika sonra gerçekleştirilir. Uygulama sonrası içerisinde güneşten koruma faktörü olan sıvı fondötenli krem ile kapatılabilen ufak kabuklanmalar meydana gelebilir. Uygulama yapılan bölgede kılcal damar, yağ ve sinir dokuları olumsuz etkilenmemekte ve işlem sonrası leke veya iz kalmamaktadır. Plazma enerjisiyle göz kapağı düzeltilmesinde topikal (krem) anestezi yeterlidir, aşırı ağrı hissedilmez. İşlem sonrası kabuklanma ve ödem yaklaşık 4 – 10 gün sürmektedir. Bu sürenin sonunda doku daha gergin ve sıkılaşmış olarak iyileşmektedir.

İp Uygulamaları

İp uygulamaları, yıllar geçtikçe yerçekimine karşı koyamayan yüz ve boyun bölgesindeki sarkmalara karşı yapılan başarılı yöntemlerden biridir. Geçmiş yıllarda sadece cerrahi ile çözüm bulunan bu tür sorunlarda teknolojik gelişmeleri çok iyi kullanan estetik ve kozmetik sektörü değişik çözümler üretmektedir. İp uygulamaları da bunlardan biridir. İp uygulamaları, sarkma ve yaşlanma belirtilerini sadece tedavi etmez, aynı zamanda önler ve geciktirir. Özellikle orta yüz denilen yanak bölgesi ve gıdı sarkmaları, kaş kaldırmada kullanılan en iyi yöntemlerden biridir.

Gençlik ipi bioemilebilir bir ip ve üzerinde yine bioemilebilir çift yönlü küçük konilerden oluşmaktadır. Bu materyal yıllardır cerrahide kullanılmaktadır. 8 – 12 ay içerisinde emilerek kaybolur. Yerinde oluşan kollajenizasyon 2 yıl boyunca etkinin korunmasını sağlar. Uygulama öncesinde topikal (krem) anestezi ve iğne giriş alanlarına lokal anestezi uygulanır. İpler kişinin yüzündeki ve boynundaki sarkma derecesine göre farklı tekniklerle yerleştirilmektedir. Bu nedenle öncesinde çizim yapılması ve işaretleme çok önemlidir. İşlem tamamen steril şartlarda yapılmaktadır. İp cilt altından geçirilirken kişide hiçbir ağrı hissedilmez, böylece uygulama konforlu bir şekilde yapılabilir. Yaklaşık 30 dakikalık bir uygulamadır. Yüzün ve boynun her iki tarafına ipler yerleştirildikten sonra sarkmanın derecesine göre gerektiği kadar askılama işlemi yapılır. Uygulamadan sonra 2 hafta boyunca koniler dokulara yerleşeceğinden sırtüstü yatmak önerilir. Hafif derecede ödem veya morluk gelişebilirse de 1 hafta içinde tamamen geriler.

Gençlik ipi uygulamadan hemen sonra etkisini gösterir ve etkileri giderek daha belirgin bir hal alır. En önemli özelliği gençleşme etkisinin doğal ve yüz vektörleri ile uyumlu olmasıdır. Bu nedenle tüm dünyada çok popüler bir uygulama olarak kozmetik ve estetik sektöründe yerini almıştır.

 

ile İlgili Makaleler

Bel Fıtığı ve Ameliyatı
23/05/2024 Op. Dr. Ertuğrul ŞAHİN
Bel Fıtığı ve Ameliyatı
Devamını Oku
Bel Omurgasında Dar Kanal ve Ameliyatı
23/05/2024 Op. Dr. Ertuğrul ŞAHİN
Bel Omurgasında Dar Kanal ve Ameliyatı
Devamını Oku
Astım Nedir?
23/05/2024 Uzm. Dr. Cemile Ruşina DOĞAN
Astım Nedir?
Devamını Oku
Diz Kireçlenmesi Nedir?
26/03/2024 Op. Dr. Burhan ÖZTÜRK
Diz Kireçlenmesi Nedir?
Devamını Oku
Çocuklarda Strep A Enfeksiyonu
26/03/2024 Uzm. Dr. Nimet KARATAŞ TORUN
Çocuklarda Strep A Enfeksiyonu
Devamını Oku
Kolokteral Kanserler
14/03/2024 Prof. Dr. Hasan Şenol COŞKUN
Kolokteral Kanserler
Devamını Oku
D Vitamini Eksikliği
06/02/2024 Uzm. Dr. Özge TAP GÜMÜŞ
D Vitamini Eksikliği
Devamını Oku
Miyom Nedir?
29/12/2023 Op. Dr. Mehmet ÖZTÜRKMEN
Miyom Nedir?
Devamını Oku
Artroskopik Cerrahi
13/12/2023 Op. Dr. Süleyman Yetkin TURGUT
Artroskopik Cerrahi
Devamını Oku
Çocuklarda İnfluenza (Grip)
13/12/2023 Uzm. Dr. Onur KÜÇÜKÖZER
Çocuklarda İnfluenza (Grip)
Devamını Oku
Gebelikte Sık Karşılaşılan Sorunlar
13/12/2023 Op. Dr. Aynur BACAK
Gebelikte Sık Karşılaşılan Sorunlar
Devamını Oku
Sağlıklı Beslenmede Posalı Yiyeceklerin Önemi
10/12/2023 Uzm. Dyt. Rabia TÜRKOĞLU BACANAK
Sağlıklı Beslenmede Posalı Yiyeceklerin Önemi
Devamını Oku
Sağlıklı Besin Seçimi Ve Tüketiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
10/12/2023 Uzm. Dyt. Rabia TÜRKOĞLU BACANAK
Sağlıklı Besin Seçimi Ve Tüketiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Devamını Oku
Osteoporozun Beslenmeyle İlişkisi
10/12/2023 Uzm. Dyt. Rabia TÜRKOĞLU BACANAK
Osteoporozun Beslenmeyle İlişkisi
Devamını Oku
Kolonoskopi Nedir?
10/12/2023 Uzm. Dr. Ayşegül ÖZİŞ
Kolonoskopi Nedir?
Devamını Oku
Kolesterol Yüksekliği
10/12/2023 Uzm. Dr. Erden ERDİL
Kolesterol Yüksekliği
Devamını Oku
Koklear İmplantasyon
10/12/2023 Op. Dr. Özgür GÖKOĞLU
Koklear İmplantasyon
Devamını Oku
Koah
10/12/2023 Uzm. Dr. Cemile Ruşina DOĞAN
Koah
Devamını Oku
Çocuklarda Karın Ağrısı
10/12/2023 Prof. Dr. Adnan ASLAN
Çocuklarda Karın Ağrısı
Devamını Oku
Kalp Ve Damar Hastalıklarında Beslenme
10/12/2023 Uzm. Dyt. Rabia TÜRKOĞLU BACANAK
Kalp Ve Damar Hastalıklarında Beslenme
Devamını Oku
Kalça Kireçlenmesi Nedir?
10/12/2023 Op. Dr. Burhan ÖZTÜRK
Kalça Kireçlenmesi Nedir?
Devamını Oku
Kahvalti Neden Önemli?
10/12/2023 Uzm. Dyt. Rabia TÜRKOĞLU BACANAK
Kahvalti Neden Önemli?
Devamını Oku
Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon)
10/12/2023 Uzm. Dr. Erden ERDİL
Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon)
Devamını Oku
ERCP nedir?
10/12/2023 Uzm. Dr. Ayşegül ÖZİŞ
ERCP nedir?
Devamını Oku
Diz Kireçlenmesi Nedir?
10/12/2023 Op. Dr. Burhan ÖZTÜRK
Diz Kireçlenmesi Nedir?
Devamını Oku
Bel Fıtığı ve Ameliyatı
10/12/2023 Op. Dr. Ertuğrul ŞAHİN
Bel Fıtığı ve Ameliyatı
Devamını Oku
Bel Omurgasında Dar Kanal ve Ameliyatı
10/12/2023 Op. Dr. Ertuğrul ŞAHİN
Bel Omurgasında Dar Kanal ve Ameliyatı
Devamını Oku
Astım nedir?
10/12/2023 Uzm. Dr. Cemile Ruşina DOĞAN
Astım nedir?
Devamını Oku
Dünya Aids Gününde Cinsel Bulaşın Önemi
03/12/2023 Uzm. Dr. Hüsnü ALTUNAY
Dünya Aids Gününde Cinsel Bulaşın Önemi
Devamını Oku
Kolesterol Yüksekliği
02/12/2023 Uzm. Dr. Erden ERDİL
Kolesterol Yüksekliği
Devamını Oku
Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon)
02/12/2023 Uzm. Dr. Erden ERDİL
Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon)
Devamını Oku
Çocuklarda Karın Ağrısı
30/11/2023 Prof. Dr. Adnan Aslan
Çocuklarda Karın Ağrısı
Devamını Oku
ÇOCUKLARDA KARIN AĞRISI
30/11/2023 Prof Dr. Adnan Aslan
ÇOCUKLARDA KARIN AĞRISI
Devamını Oku
Bebek egzaması nedir?
15/11/2023 Uzm. Dr. Aslı YALÇINKAYA
Bebek egzaması nedir?
Devamını Oku
Tiroid Nedir?
14/11/2023 Uzm. Dr. İrfan Tursun
Tiroid Nedir?
Devamını Oku
Astım Nedir?
14/11/2023 Uzm. Dr. Cemile Ruşina DOĞAN
Astım Nedir?
Devamını Oku
Bebeğiniz Çok mu Ağlıyor?
06/11/2023 Uzm. Dr. Aslı YALÇINKAYA
Bebeğiniz Çok mu Ağlıyor?
Devamını Oku
Katarakt Hakkında Bilinmeyenler
03/11/2023 Op. Dr. Selda ŞİMŞEK
Katarakt Hakkında Bilinmeyenler
Devamını Oku
Menopoz Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar
16/10/2023 Op. Dr. Aynur BACAK
Menopoz Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar
Devamını Oku
Pankreas Kanseri Nedir? Belirtileri Nelerdir?
08/08/2023 Prof. Dr. Hasan Şenol COŞKUN
Pankreas Kanseri Nedir? Belirtileri Nelerdir?
Devamını Oku
Obezite nedir? Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
08/08/2023 Prof. Dr. M. Şükrü AKTAN
Obezite nedir? Belirtileri ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
Devamını Oku
Bademcik İltihabı (Tonsilit) Nedir? Belirtileri Nelerdir?
08/08/2023 Op. Dr. Özgür GÖKOĞLU
Bademcik İltihabı (Tonsilit) Nedir? Belirtileri Nelerdir?
Devamını Oku
Multipl Miyelom Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
08/08/2023 Uzm. Dr. Gökhan KARAKAYA
Multipl Miyelom Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
Devamını Oku
Apandisit Belirtileri Nelerdir? Nasıl Tedavi Edilir?
08/08/2023 Op. Dr. Erdem Can YARDIMCI
Apandisit Belirtileri Nelerdir? Nasıl Tedavi Edilir?
Devamını Oku
Rinoplasti Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler
16/06/2023 Op. Dr. Çağatay DENİZ
Rinoplasti Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler
Devamını Oku
Süt Sizin İçin Ne Kadar İyi?
01/06/2023 Dyt. Ecem YÜCEL
Süt Sizin İçin Ne Kadar İyi?
Devamını Oku
Yumurta Dondurma
06/03/2023 Doç. Dr. Ayla SARGIN ORUÇ
Yumurta Dondurma
Devamını Oku
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftlerin Değerlendirilmesi
06/03/2023 Doç. Dr. Ayla SARGIN ORUÇ
Çocuk Sahibi Olamayan Çiftlerin Değerlendirilmesi
Devamını Oku
06/03/2023 Doç. Dr. Ayla SARGIN ORUÇ
Devamını Oku
Çikolata Kisti (Endometrioma) Nedir? Nasıl Tedavi Edilmeli?
06/03/2023 Doç. Dr. Ayla SARGIN ORUÇ
Çikolata Kisti (Endometrioma) Nedir? Nasıl Tedavi Edilmeli?
Devamını Oku
06/03/2023 Doç. Dr. Ayla SARGIN ORUÇ
Devamını Oku
Stres Felç Nedeni Olabilir
06/01/2023 Uzm. Dr. Güllü Makbule AKCAN
Stres Felç Nedeni Olabilir
Devamını Oku
Kolon Kanseri
23/12/2022 Op. Dr. Vedat KÜRKÇÜ
Kolon Kanseri
Devamını Oku
Bebekle Yatağınızı Paylaşmanız Güvenli mi?
23/12/2022 Uzm. Dr. Püren ÖZDOĞRU
Bebekle Yatağınızı Paylaşmanız Güvenli mi?
Devamını Oku
Tansiyonunuzu Düşürmenin 6 Doğal Yolu
28/11/2022 Uzm. Dr. Zeynettin KAYA
Tansiyonunuzu Düşürmenin 6 Doğal Yolu
Devamını Oku
Bahar Depresyonu
28/11/2022 Uzm. Psikolog Anıl YILDIZ
Bahar Depresyonu
Devamını Oku
Onkolojik Virüsler
22/09/2022 Doç. Dr. Figen YILDIRIM
Onkolojik Virüsler
Devamını Oku
Erektil Disfonksiyon
22/09/2022 Op. Dr. Oğuz ERGİN
Erektil Disfonksiyon
Devamını Oku
Kadınlarda İdrar Kaçırma
22/09/2022 Op. Dr. Oğuz ERGİN
Kadınlarda İdrar Kaçırma
Devamını Oku
Fibromiyalji Nedir?
22/09/2022 Uzm. Dr. Deniz BULUT
Fibromiyalji Nedir?
Devamını Oku
Ağrılı Mesane
22/09/2022 Op. Dr. Oğuz ERGİN
Ağrılı Mesane
Devamını Oku
Obezite Cerrahisi
22/09/2022 Op. Dr. M. Kağan BİLGE
Obezite Cerrahisi
Devamını Oku
Saç Ekimi (Hair Transplantation) Nedir?
09/09/2022 Uzm. Dr. Mehmet Taner KARAARSLAN
Saç Ekimi (Hair Transplantation) Nedir?
Devamını Oku
Serviks Kanseri
06/09/2022 Op. Dr. Duygu Altın
Serviks Kanseri
Devamını Oku
Beslenmenin Sağlık Üzerindeki Etkisi
06/09/2022 Dyt. Remziye Merve ÇOBAN
Beslenmenin Sağlık Üzerindeki Etkisi
Devamını Oku
Yüz ve Boyun Germe İşlemi Nedir?
03/08/2022
Yüz ve Boyun Germe İşlemi Nedir?
Devamını Oku
01/08/2022
Devamını Oku
Karın Germe
27/07/2022
Karın Germe
Devamını Oku
Meme Büyütme İşlemi Nedir?
22/07/2022
Meme Büyütme İşlemi Nedir?
Devamını Oku
Kadınlar: Kalp Krizi Geçirme Riskinizin Daha Düşük Olduğunu Mu Düşünüyorsunuz?
14/06/2022 Uzm. Dr. İbrahim GÖKTAŞ
Kadınlar: Kalp Krizi Geçirme Riskinizin Daha Düşük Olduğunu Mu Düşünüyorsunuz?
Devamını Oku
Yaşlanmaya Meydan Okuyun
13/06/2022 Dyt. Remziye Merve ÇOBAN
Yaşlanmaya Meydan Okuyun
Devamını Oku
Su Orucu Nedir ve Sağlığınıza Zarar Verir mi?
08/06/2022 Dyt. Remziye Merve ÇOBAN
Su Orucu Nedir ve Sağlığınıza Zarar Verir mi?
Devamını Oku
Monkeypox (Maymun Çiçeği) Hastalığı Nedir?
03/06/2022 Doç. Dr. Figen YILDIRIM
Monkeypox (Maymun Çiçeği) Hastalığı Nedir?
Devamını Oku
Akciğerlerin Balonla Temizlenmesi, Koah Balon Tedavisi
10/05/2022 Op. Dr. Şamil GÜNAY
Akciğerlerin Balonla Temizlenmesi, Koah Balon Tedavisi
Devamını Oku
Akciğer Kanseri
10/05/2022 Op. Dr. Şamil GÜNAY
Akciğer Kanseri
Devamını Oku
Aşırı Terleme (Hiperhidroz) Tedavisi
10/05/2022 Op. Dr. Şamil GÜNAY
Aşırı Terleme (Hiperhidroz) Tedavisi
Devamını Oku
Çocuklarda Spor
19/04/2022 Uzm. Dr. Selma Serpil TURGAY ALBAYRAK
Çocuklarda Spor
Devamını Oku
Ramazan ve Diyabet için Endokrinoloji Bakışı
12/04/2022 Uzm. Dr. Birsen ÜNSAL KOYUNCU
Ramazan ve Diyabet için Endokrinoloji Bakışı
Devamını Oku
Limonlu Suyun Faydaları
23/03/2022 Dyt. Remziye Merve ÇOBAN
Limonlu Suyun Faydaları
Devamını Oku
Kırmızı Et Tüketimine Dikkat!
06/03/2022 Dyt. Ecem YÜCEL
Kırmızı Et Tüketimine Dikkat!
Devamını Oku
Kurban Bayramında Beslenme Nasıl Olmalıdır?
06/03/2022 Dyt. Remziye Merve ÇOBAN
Kurban Bayramında Beslenme Nasıl Olmalıdır?
Devamını Oku
Pandemi Döneminde Hamilelerin Merak Ettiği Sorular
06/03/2022 Op. Dr. Gizem Banu BÜYÜKKÜPCÜ
Pandemi Döneminde Hamilelerin Merak Ettiği Sorular
Devamını Oku
COVİD-19 Günlerinde Ağız Sağlığı
06/03/2022 Dt. İ. Kürşat ÇETİN
COVİD-19 Günlerinde Ağız Sağlığı
Devamını Oku
Zatürrenin Belirtileri Nelerdir?
06/03/2022 Uzm. Dr. Erden ERDİL
Zatürrenin Belirtileri Nelerdir?
Devamını Oku
Çocuklarda İshal
06/03/2022 Uzm. Dr. Selma Serpil TURGAY ALBAYRAK
Çocuklarda İshal
Devamını Oku
Köygöçüren Mantarı (Amanita Phalloides) Zehirlenmesi
06/03/2022 Prof. Dr. Yücel YAVUZ
Köygöçüren Mantarı (Amanita Phalloides) Zehirlenmesi
Devamını Oku
İnfantil Kolik Nedenleri Nelerdir?
06/03/2022 Uzm. Dr. Ali FARAGHİ AHRABİ
İnfantil Kolik Nedenleri Nelerdir?
Devamını Oku
COVİD-19 Hastalığı; Nezle Ve Gripten Nasıl Ayırt Edilir?
06/03/2022 Op. Dr. Övgü SAYIN
COVİD-19 Hastalığı; Nezle Ve Gripten Nasıl Ayırt Edilir?
Devamını Oku
COVID-19 Tanısı Almış Hastaların Evde Tedavi Süreci Nasıl Olmalıdır?
06/03/2022 Doç. Dr. Figen YILDIRIM
COVID-19 Tanısı Almış Hastaların Evde Tedavi Süreci Nasıl Olmalıdır?
Devamını Oku
Nem Aşısı Nedir?
06/03/2022 Uzm. Dr. Hilal Semra HANÇER
Nem Aşısı Nedir?
Devamını Oku
Koronavirüs (Covid-19) Günlerinde Evden Çalışma ve Eğitim Hayatımız Hakkında
06/03/2022 Uzm. Psikolog Anıl YILDIZ
Koronavirüs (Covid-19) Günlerinde Evden Çalışma ve Eğitim Hayatımız Hakkında
Devamını Oku
Deri Kuruluğu Nedir?
06/03/2022 Uzm. Dr. Hilal Semra HANÇER
Deri Kuruluğu Nedir?
Devamını Oku
Down Sendromu Nedir?
06/03/2022 Uzm. Dr. Selma Serpil TURGAY ALBAYRAK
Down Sendromu Nedir?
Devamını Oku
Şeker (Glikoz) Yükleme Testi Nedir?
06/03/2022 Op. Dr. Aynur BACAK
Şeker (Glikoz) Yükleme Testi Nedir?
Devamını Oku
Kalp Hastaları ve Covid-19
05/03/2022 Uzm. Dr. Ali Emrah OĞUZ
Kalp Hastaları ve Covid-19
Devamını Oku
Karaciğer Büyümesi Nedir?
05/03/2022 Uzm. Dr. Tuncer TUNA
Karaciğer Büyümesi Nedir?
Devamını Oku
Katarakt Nedir?
04/03/2022 Op. Dr. Selda ŞİMŞEK
Katarakt Nedir?
Devamını Oku
Kolonoskopi Nedir?
04/03/2022 Op. Dr. Vedat KÜRKÇÜ
Kolonoskopi Nedir?
Devamını Oku
Kulak Enfeksiyonları
04/03/2022 Op. Dr. Süleyman YILMAZ
Kulak Enfeksiyonları
Devamını Oku
Tırnak Batmasının Nedenleri Nelerdir, Tedavisi Nasıldır?
04/03/2022 Uzm. Dr. Erkan ERGÜN
Tırnak Batmasının Nedenleri Nelerdir, Tedavisi Nasıldır?
Devamını Oku
Servikal Disk Hernisi (Boyun Fıtığı)
04/03/2022 Dr. Salihzeki İPEKOĞLU
Servikal Disk Hernisi (Boyun Fıtığı)
Devamını Oku
Uzun Süreli Öksürüğün Yol Açtığı Sorunlar Nelerdir?
04/03/2022 Op. Dr. Ekber Serhan ÖZEL
Uzun Süreli Öksürüğün Yol Açtığı Sorunlar Nelerdir?
Devamını Oku
Gelişimsel Kalça Displazisi (Doğuştan Kalça Çıkığı) Nedir?
04/03/2022 Op. Dr. Hakan AYCAN
Gelişimsel Kalça Displazisi (Doğuştan Kalça Çıkığı) Nedir?
Devamını Oku
COVID-19 Aşıları Hakkında Merak Edilenler!
04/03/2022 Doç. Dr. Figen YILDIRIM
COVID-19 Aşıları Hakkında Merak Edilenler!
Devamını Oku
Sara (Epilepsi) Nedir?
04/03/2022 Uzm. Dr. Arif ÇELİKER
Sara (Epilepsi) Nedir?
Devamını Oku
COVID-19 Mutasyonu
04/03/2022 Doç. Dr. Figen YILDIRIM
COVID-19 Mutasyonu
Devamını Oku
Kalp Krizi Nedir?
04/03/2022 Uzm. Dr. Ali Emrah OĞUZ
Kalp Krizi Nedir?
Devamını Oku
Taş Nedir ve Nasıl Oluşur?
04/03/2022 Op. Dr. Erhan ATALAY
Taş Nedir ve Nasıl Oluşur?
Devamını Oku
Dalak Büyümesi Nedir?
03/03/2022 Uzm. Dr. Erden ERDİL
Dalak Büyümesi Nedir?
Devamını Oku
Geniz Eti Nedir?
03/03/2022 Op. Dr. Övgü SAYIN
Geniz Eti Nedir?
Devamını Oku
Göz Tansiyonu (Glokom) Nedir?
03/03/2022 Op. Dr. Selda ŞİMŞEK
Göz Tansiyonu (Glokom) Nedir?
Devamını Oku
Parkinson Hastalığı
03/03/2022 Uzm. Dr. Arif ÇELİKER
Parkinson Hastalığı
Devamını Oku
Anne Sütünü Arttıran Yiyecekler Nelerdir?
03/03/2022 Op. Dr. Gizem Banu BÜYÜKKÜPCÜ
Anne Sütünü Arttıran Yiyecekler Nelerdir?
Devamını Oku
Deprem Korkusu İle Nasıl Baş Edebiliriz?
03/03/2022 Uzm. Psikolog Anıl YILDIZ
Deprem Korkusu İle Nasıl Baş Edebiliriz?
Devamını Oku
COVID-19 Aşısının Önemi Nedir?
02/03/2022 Uzm. Dr. Çiğdem Çiçek KOLAK
COVID-19 Aşısının Önemi Nedir?
Devamını Oku
İyi Huylu Prostat Büyümesi (Benign Prostat Hiperplazisi) Nedir?
02/03/2022 Op. Dr. Hüseyin TOMRUK
İyi Huylu Prostat Büyümesi (Benign Prostat Hiperplazisi) Nedir?
Devamını Oku
Bahar Alerjisi Nedir?
02/03/2022 Op. Dr. Övgü SAYIN
Bahar Alerjisi Nedir?
Devamını Oku
Alerjik Konjonktivit (Göz Alerjisi) Nedir?
02/03/2022 Op. Dr. Selda ŞİMŞEK
Alerjik Konjonktivit (Göz Alerjisi) Nedir?
Devamını Oku
Alerjik Rinit ( Saman Nezlesi) Nedir? Belirtileri ve Tedavisi
02/03/2022 Op. Dr. Ekber Serhan ÖZEL
Alerjik Rinit ( Saman Nezlesi) Nedir? Belirtileri ve Tedavisi
Devamını Oku
Bahar Depresyonu Yaşıyor Olabilir Miyim?
02/03/2022 Uzm. Psikolog Anıl YILDIZ
Bahar Depresyonu Yaşıyor Olabilir Miyim?
Devamını Oku
Gebelikte Bahar Nezlesi
02/03/2022 Op. Dr. Gizem Banu BÜYÜKKÜPCÜ
Gebelikte Bahar Nezlesi
Devamını Oku
İlkbahar Döneminde Sağlıklı Beslenme
02/03/2022 Uzm. Dyt. Rabia TÜRKOĞLU BACANAK
İlkbahar Döneminde Sağlıklı Beslenme
Devamını Oku
Alerjik Astım Nedir?
02/03/2022 Op. Dr. Ekber Serhan ÖZEL
Alerjik Astım Nedir?
Devamını Oku
Erişkinlerde ve Çocuklarda Aşının Önemi
02/03/2022 Doç. Dr. Figen YILDIRIM
Erişkinlerde ve Çocuklarda Aşının Önemi
Devamını Oku
Yumurtalık (Over) Kistleri
26/02/2022 Op. Dr. Mihriye BOZBAY
Yumurtalık (Over) Kistleri
Devamını Oku
Safra Kesesi Taşları (Kolelitiazis)
26/02/2022 Op. Dr Ali ÖZ
Safra Kesesi Taşları (Kolelitiazis)
Devamını Oku
Mantar Hastalığı Nedir?
26/02/2022 Uzm. Dr. Mehmet Taner KARAARSLAN
Mantar Hastalığı Nedir?
Devamını Oku
Neden Kan Bağışı Yapılmalıdır?
26/02/2022 Uzm. Dr. Murat Serdar DOLUNAY
Neden Kan Bağışı Yapılmalıdır?
Devamını Oku
Als Hastalığı (Amyotrophi̇c Lateral Sclerosi̇s)
26/02/2022 Uzm. Dr. Arif ÇELİKER
Als Hastalığı (Amyotrophi̇c Lateral Sclerosi̇s)
Devamını Oku
Güneş Yanığı
26/02/2022 Uzm. Dr. Erkan ERGÜN
Güneş Yanığı
Devamını Oku
Sıcak/Güneş Çarpması Nedir?
26/02/2022 Uzm. Dr. İbrahim Göktaş
Sıcak/Güneş Çarpması Nedir?
Devamını Oku
Fenilketonüri Nedir?
26/02/2022 Uzm. Dr. İbrahim EZDAR
Fenilketonüri Nedir?
Devamını Oku
MS Hastalığı - Multiple Skleroz Hastalığı Nedir?
23/02/2022 Uzm. Dr. Arif Çeliker
MS Hastalığı - Multiple Skleroz Hastalığı Nedir?
Devamını Oku
Yaz Mevsiminde Göz Sağlığına Dikkat!
23/02/2022 Op. Dr. Selda ŞİMŞEK
Yaz Mevsiminde Göz Sağlığına Dikkat!
Devamını Oku
Aşırı Terleme (Hiperhidroz) Tedavisi
23/02/2022 Op. Dr. Şamil GÜNAY
Aşırı Terleme (Hiperhidroz) Tedavisi
Devamını Oku
İnfertilite (Kısırlık) Nedir?
23/02/2022 Doç. Dr. Ayla SARGIN ORUÇ
İnfertilite (Kısırlık) Nedir?
Devamını Oku
Dış Kulak İltihabı (Otitis Eksterna)
23/02/2022 Op. Dr. Övgü SAYIN
Dış Kulak İltihabı (Otitis Eksterna)
Devamını Oku
Skolyoz
23/02/2022 Op. Dr. Mesut KILIÇ
Skolyoz
Devamını Oku
Gebelik Takibi
23/02/2022 Op. Dr. Aynur BACAK
Gebelik Takibi
Devamını Oku
Çocuklarda Tuvalet Eğitimi
23/02/2022 Uzm. Dr. Faruk SÜLÜN
Çocuklarda Tuvalet Eğitimi
Devamını Oku
Miyom (Myom)
23/02/2022 Op. Dr. Mehmet ÖZTÜRKMEN
Miyom (Myom)
Devamını Oku
Çocuklarda Yaz Hastalıkları
23/02/2022 Uzm. Dr. Selma Serpil TURGAY ALBAYRAK
Çocuklarda Yaz Hastalıkları
Devamını Oku
Yaz Dönemi Gebelikleri
23/02/2022 Op. Dr. Ertuğrul ATAY
Yaz Dönemi Gebelikleri
Devamını Oku
Çocuklarda Alerjik Astıma Dikkat!
23/02/2022 Uzm. Dr. Selma Serpil TURGAY ALBAYRAK
Çocuklarda Alerjik Astıma Dikkat!
Devamını Oku
Sonbahar Ve Kış Hastalıklarına Karşı Bağışıklık Sistemi Nasıl Kuvvetlendirilir?
23/02/2022 Dyt. Remziye Merve ÇOBAN
Sonbahar Ve Kış Hastalıklarına Karşı Bağışıklık Sistemi Nasıl Kuvvetlendirilir?
Devamını Oku
Yiyecekleri Saklama Yöntemleri
23/02/2022 Dyt. Remziye Merve ÇOBAN
Yiyecekleri Saklama Yöntemleri
Devamını Oku
Benign Prostat Hiperplazisi
23/02/2022 Op. Dr. Hüseyin TOMRUK
Benign Prostat Hiperplazisi
Devamını Oku
Beslenmenin Kanserdeki Rolü
23/02/2022 Dyt. Remziye Merve ÇOBAN
Beslenmenin Kanserdeki Rolü
Devamını Oku
Meme Kanseri ve Erken Tanı için Radyolojik Tarama Yöntemleri!
23/02/2022 Op. Dr. Vedat KÜRKÇÜ
Meme Kanseri ve Erken Tanı için Radyolojik Tarama Yöntemleri!
Devamını Oku
Meme Kanseri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
23/02/2022 Op. Dr. Vedat KÜRKÇÜ
Meme Kanseri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Devamını Oku
Pandemi Döneminde Çocuklarda Sonbahar Ve Kış Hastalıkları
21/02/2022 Uzm. Dr. Selma Serpil TURGAY ALBAYRAK
Pandemi Döneminde Çocuklarda Sonbahar Ve Kış Hastalıkları
Devamını Oku
Akciğer Kanseri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
21/02/2022 Op. Dr. Şamil GÜNAY
Akciğer Kanseri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Devamını Oku
Sigaranın Vücudumuzdaki Etkileri ve Sigara Bağımlılığından Kurtulma Önerileri!
21/02/2022 Uzm. Dr. Murad ÇELİK
Sigaranın Vücudumuzdaki Etkileri ve Sigara Bağımlılığından Kurtulma Önerileri!
Devamını Oku
Alerjik Rinit Nedir?
21/02/2022 Op. Dr. Övgü SAYIN
Alerjik Rinit Nedir?
Devamını Oku
Diyabet Hastalarında Beslenme
21/02/2022 Dyt. Ecem YÜCEL
Diyabet Hastalarında Beslenme
Devamını Oku
KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı)
21/02/2022 Uzm. Dr. Hafize ÇOBANOĞLU GÜNGÖR
KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı)
Devamını Oku
Sağlıklı Yaşam Polikliniği Nedir? Hangi Hastalar Polikliniğe başvurabilir?
07/02/2022 Uzm. Dr. Deniz BULUT
Sağlıklı Yaşam Polikliniği Nedir? Hangi Hastalar Polikliniğe başvurabilir?
Devamını Oku
Obezite Nedir? Neden önemli bir halk sağlığı sorunudur?
07/02/2022 Op. Dr. Süleyman AKILLI
Obezite Nedir? Neden önemli bir halk sağlığı sorunudur?
Devamını Oku
Ozon Tedavisi
07/02/2022 Uzm. Dr. Deniz BULUT
Ozon Tedavisi
Devamını Oku
40 Yaş Altı Kadın Meme Sağlığı Paketi
07/02/2022
40 Yaş Altı Kadın Meme Sağlığı Paketi
Devamını Oku
Nöral Terapi Paketi
07/02/2022 Uzm. Dr. Deniz BULUT
Nöral Terapi Paketi
Devamını Oku
Vajinoplasti Paketi
07/02/2022 Op. Dr. Gizem Banu BÜYÜKKÜPCÜ
Vajinoplasti Paketi
Devamını Oku
Labioplasti Paketi
07/02/2022 Op. Dr. Gizem Banu BÜYÜKKÜPCÜ
Labioplasti Paketi
Devamını Oku
40 Yaş Üstü Kadın Meme Sağlığı Paketi
07/02/2022
40 Yaş Üstü Kadın Meme Sağlığı Paketi
Devamını Oku
Tiroid Kanseri
07/02/2022 Prof. Dr. Funda AYDIN
Tiroid Kanseri
Devamını Oku
Çocuklarda İnfluenza Virüsü
07/02/2022 Uzm. Dr. Duygu ÜNKARACALAR FARAGHİ AHRABİ
Çocuklarda İnfluenza Virüsü
Devamını Oku
TARE (Transarteriyel Radyoembolizasyon) Nedir?
07/02/2022 Prof. Dr. Funda AYDIN
TARE (Transarteriyel Radyoembolizasyon) Nedir?
Devamını Oku
DaTSCAN Nedir?
07/02/2022 Prof. Dr. Funda AYDIN
DaTSCAN Nedir?
Devamını Oku

Hekimlerimiz

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp Destek