Hastanemizin pandemi COVID-19 salgın döneminde hastalarımız ve çalışanlarımız için aldığı önlemleri okumak için lütfen tıklayın.

Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme

Ticari Elektronik İleti Bilgilendirme

Bu formun onaylanması ile mevzuat kapsamında Antalya Yaşam Hastaneleri Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. (“Yaşam”) ve Yaşam’ın hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Yaşam Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafınıza sunulan hizmetlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla; gönderilen veri, ses, görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti, yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz. Yine bu forumun onaylanması ile tarafınıza elektronik ileti gönderebilmek için iletişim verilerinizin gerektiği takdirde ileti gönderim hizmet sağlayıcılarıyla yalnızca yukarıdaki amaçlar doğrultusunda paylaşılabileceğini kabul etmektesiniz. Bu kapsamda aşağıdaki kutucukları işaretleyerek tarafınızla iletişime geçilmesini istediğiniz yöntemleri bildiriniz.

  • Evet, e-posta aracılığı ile iletişime geçilmesini istiyorum.
  • Evet, telefon aracılığı ile aranmak suretiyle iletişime geçilmesini istiyorum.
  • Evet, cep telefonu aracılığı ile aranmak ve/veya mesaj atılmak suretiyle iletişime geçilmesini istiyorum.

Yaşam tarafından tarafınıza gönderilecek bu iletilerde ret bildirimi imkanı yer alacaktır. Bu hususta tarafınızca belirtilecek ret bildirimiyle gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz olarak çıkabilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. Maddesinde belirtilen haklardan kullanmak istediğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi; adresimize bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla ve Kanun’da belirtilen diğer yöntemlerle gönderebilirsiniz.

Ad- Soyad :

Tarih         :

İmza          :


6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca; Hizmet sağlayıcı onay kayıtlarını, onayın geçerliliğinin sona erdiği tarihten, ticari elektronik iletilere ilişkin diğer kayıtları ise kayıt tarihinden itibaren üç yıl süreyle saklar. Talep edilmesi halinde bu kayıtlar Bakanlığa sunulur. Süre geçtikten sonra kişisel verileriniz YAŞAM GRUBU tarafından veya talebiniz üzerine silinir, yok edilir veya anonim hale getirilir.

 

 

Galeri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri

Hastanemizin çerez politikalarını okumak ve kabul etmek için lütfen tıklayın.