Hastanemizin pandemi COVID-19 salgın döneminde hastalarımız ve çalışanlarımız için aldığı önlemleri okumak için lütfen tıklayın.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Yaşam Hastaneleri Grubu olarak, Önceliğimiz Her Zaman İnsan ve Yaşam diyerek çıktığımız bu yolda her yıl sunduğumuz hizmetin ve niteliğin kalitesini arttırarak, hizmet verdiğimiz hastalarımıza, paydaşlarımıza ve toplumumuza yalnızca sağlık hizmeti sunmakla kalmıyoruz, güleryüzü ve yardımseverliği bir ilke haline getirmiş olan personelimiz ile içinde varlık gösterdiğimiz toplumun ihtiyacı olan konularda sosyal sorumluluk projeleriyle de var oluyoruz.

’SOKAKTA SAĞLIK VAR’’YANLIŞ BESLENME KAYNAKLI OLUŞAN HASTALIKLAR HAKKINDA BİLGİ VE BİLİNÇLENDİRME ETKİNLİĞİ

Etkinlik Amacı

Dünya genelindeki ölümlerin 5'te 1'i sağlıksız beslenme alışkanlıkları sonucu oluşan
hastalıklardan kaynaklanmaktadır. Sağlıksız beslenme sonucu vücutta oluşan değişiklerin
risklerine karşı, alınması gereken önlemler hakkında bilgilendirme yapılarak kişileri tedaviye
teşvik etmektir.

Boy ve kilo ölçümü ve ölçüm sonucuna göre vücut kitle indeksi hesaplaması, Şeker ,tansiyon , nabız, kolestrol, kan sayımı tetkikleri Beslenme ve Diyetik Uzmanı tarafından indekslerin raporlanarak ideal üzerindehastalara öneriler Yanlış beslenme alışkanlıkları hakkında genel bilgilendirme broşürlerinin dağıtılması etkinlik kapsamında yürütülen faaliyetlerdir.

DİYABET PANELİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ 

Diyabet ve diyabet riski olan kişilerde erken teşhis ve tedavinin önemini vurgulayarak ailesinde diyabet öyküsü olan risk gruplarının düzenli olarak sağlık kontrollerini yaptırması gerektiği konusunda bilinçlendirmek.

Diyabet tanısı almış hastalar Kesin Diyabet tanısı konulmamış sınırda değere sahip kişiler Ailesinde Diyabet öyküsü olan kişiler Beslenme Düzensizliği olan kişiler etkinlik kapsamında değerlendirmeye alınmıştır.

Galeri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri

Hastanemizin çerez politikalarını okumak ve kabul etmek için lütfen tıklayın.