Hastanemizin pandemi COVID-19 salgın döneminde hastalarımız ve çalışanlarımız için aldığı önlemleri okumak için lütfen tıklayın.

İptal ve İade Koşulları

İptal koşulları nelerdir?

Hastanemizden aldığınız sağlık hizmetini iptal etmek istiyorsanız; bunu en az 2 saat öncesinden 0 850 777 0777 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da iade@yasamyastaneleri.com adresine mail atarak hastanemize bildirmelisiniz. 

İade Koşulları Nelerdir?

Sağlık hizmeti iadesi için; 0 850 777 0 777 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da iade@yasamhastaneleri.com mail adresine bilgilerinizi ileterek iptal ettiğiniz sağlık hizmeti ile ilgili iade işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Para iadesi gereken işlemler kredi kartınızın bulunduğu bankaya göre 3 (üç) iş günü ile 5(beş) iş günü arasında değişiklik gösterebilir. Bankamatik kartları (debit) ile yapılan işlemlerin iade süresi, bankalar arası prosedürlerden dolayı 14 (on dört) iş gününe kadar uzayabilir.

Sağlık Hizmetinin iadesi tarafımızdan talep edildiği tarihten itibaren, banka ile irtibata geçilecek olup, gelecek olan iade tutarı, ödeme yaptığınız kredi veya bankamatik kartına (yapılan işleme göre taksit veya tek çekim olarak) iade edilecektir. Muhasebe departmanımız tarafından bankaların mesai saatlerine göre işlemleriniz yapılacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade işlemi aynı kredi kartına yapılabilir. Nakit ya da havale olarak iade edilemez.
 

Galeri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri

Hastanemizin çerez politikalarını okumak ve kabul etmek için lütfen tıklayın.