Hastanemizin pandemi COVID-19 salgın döneminde hastalarımız ve çalışanlarımız için aldığı önlemleri okumak için lütfen tıklayın.

Arabandan inmeden PCR Test Hizmeti

Arabadan inmeden PCR Test Hizmeti testi nedir?

Arabada COVID-19 testi, arabanızdan inmeniz gerekmeden sağlık ekibimizin sizden test için örnek aldığı hizmetimizdir.

Arabadan inmeden PCR Test Hizmeti nerede yaptırılır?

Yaşam Hastaneler Grubu olarak 6 hastanemizde de arabada COVID-19 test alanları bulunmaktadır. COVID-19 testi yaptırmak istediğiniz hastanemizde tabelalar ve görevli ekip arkadaşlarımız arabada COVID-19 test alanı için sizlere yardımcı olacaktır.

Arabadan inmeden PCR Test Hizmeti için randevuya ihtiyacım var mıdır?

Hayır, randevu almadan arabada COVID-19 testi için hastanelerimize gelebilirsiniz.

Arabadan inmeden PCR Test Hizmeti nasıl yaptırılır?

Yaşam Hastaneler Grubu olarak 6 hastanemizde arabadan COVID-19 test alanları oluşturduk. Randevuya gerek olmadan arabanızla gelerek 6 hastanemizde de test için örnek verebilirsiniz. Sağlık ekiplerimiz, koronavirüsü (COVID-19) test etmek için burnunuz ve boğazınızın arkasından nazikçe salgı numunesi alacaktır.


Arabadan inmeden PCR Test Hizmeti anında süreç nasıl olacaktır?

Sizleri güvende tutmak amacıyla tedbirler kapsamında giyilmiş kıyafetleri ile ‘’Arabada COVID-19’’ alanında sizden sürüntü ile test örneği alınacaktır. Açmanız söylenene kadar arabanızın camlarını kapalı tutmaya özen gösterin. Kaydınızın oluşturulması için test öncesi arabanızın içinde form doldurmanız talep edilecektir.  Ardından test ücreti ödemesi arabanızdan inmeden gerçekleştirilecektir. Son olarak sürüntü örneği alınarak testiniz için tüm adımlar tamamlanmış olacaktır.


Test sonucumu nasıl öğrenebilirim?

Kaydınızın oluşturulması için doldurduğunuz formda belirttiğiniz e-mail adresinize test sonucunuz gönderilecektir. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kendi laboratuvarımızda yaptığımız için sonucu kısa sürede (aynı gün içerisinde) sizinle paylaşabiliyoruz. Testler 7/24 yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgi için 444 77 44 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Galeri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri
Yaşam Hastaneleri

Hastanemizin çerez politikalarını okumak ve kabul etmek için lütfen tıklayın.